1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
25.4.2016 festival architektury - Otevřené domy
více informací...
25.4.2016 Bezva makléři
více informací...
Katastr nemovitostí dokončil digitalizaci. Zápis půjde provést online a ještě ušetříte
Jeden z největších úřadů v České republice dokončil svoji plnou digitalizaci a lidé tak už z pohodlí domova mohou vyřídit i tak zásadní věc, jako je nákup nemovitosti. Díky novému Portálu katastru a..
Rekonstrukce se stavební firmou, nebo ve vlastní režii?
Jestliže kupujete starší nemovitost, zřejmě počítáte s částečnými úpravami, nebo dokonce s podstatnější rekonstrukcí. Ovšem je vhodné ještě před koupí nemovitosti si promyslet, jak bude rekonstrukce..
Hypoteční sazby se přibližují pětiprocentní hranici
Hypoteční sazby se pomalu ale jistě přibližují pětiprocentní hranici. Průměrná nabídková sazba hypoték podle Swiss Life Hypoindexu na začátku března klesla meziměsíčně o dalších šest bazických bodů..
Cena | 14 000 Kč za měsíc |
Kategorie | Byty 2+kk |
Lokalita | Jana Palacha, Pardubice - Zelené Předměstí |
Okres | Pardubice |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 69 m² |
Podlaží umístění | 4. NP |
Stav objektu | Dobrý |
Budova | Cihlová |
Datum nastěhování | Ihned |
En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Exkluzivně nabízíme k pronájmu pěkný byt o dispozici 2+kk o výměře 69 m2, který se nachází ve 4 NP. cihlového domu. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Obytná kuchyně je vybavena linkou s elektrickou varnou dekou a pečící troubou. Koupelna opatřena sprchovým koutem, umyvadlem, přípojkou na pračku a WC.
Na podlaze vinyla dlažba. Byt je vytápěn elektrickým kotlem. Možné připojení k internetu. Chcete bydlet v lokalitě s výbornou dostupností všech služeb? Pak mám právě pro Vás tuto nabídku.
Měsíční holý nájem je 14.000,-, zálohy na energie jsou voda 500,-/osoba, 300,- úklid společných prostor. Elektřina se přepisuje na nové nájemníky. Kauce 30.000,-, provize RK 14.000,-.
V nejbližším okolí naleznete veškeré služby: MŠ, ZŠ, obchody, lékaře, MHD,....
Neváhejte tedy a domluvte si prohlídku.